Originalūs LAUNCH X431 CRP129X OBD2 Skaneris Automobilių Diagnostikos Įrankis, Auto Scan Diagnozes OBDII Kodas Skaitytojas PK Creader VIII CRP129E
€297.72 €181.61

Originalūs LAUNCH X431 CRP129X OBD2 Skaneris Automobilių Diagnostikos Įrankis, Auto Scan Diagnozes OBDII Kodas Skaitytojas PK Creader VIII CRP129E

4 Atsiliepimai | Parašyti atsiliepimą
 • Prieinamumas:Yra sandėlyje
 • Produkto Kodas:v744

LAUNCH X431 CRP129X 4 Sistemos Diagnozuoti + 5 Speciali Naujo Įrankis

PRADĖTI CRP129X OBD2 Nuskaitymo Įrankis "Android" Pagrindu išplėtoti iš CRP129, 4 Sistemos Diagnozavimas su Aliejumi iš Naujo, EPB/SAS/PSSS ir Droselio Paslauga, AutoVIN su WIFI Atnaujinimas Internete ir Grįžtamojo ryšio.

Pranašumai, Palyginti su CRP129.

1. Daugiau automobilių markių, palaiko. 2. Didesnis Jutiklinis ekranas ir naudinga mygtukai. 3. WIFI prijungtas atnaujinti ir atsiliepimai. 4. Du ypatingi Reset Funkcijos--PSSS iš Naujo ir Droselio atitikimo. 5. Akumuliatoriaus Įtampa Testą.

Keturių Sistemos Diagnostika

1. Variklių Sistema

Diagnostikos įrankis gali padėti aptikti variklio uždegimo, kuro įpurškimo, oro ir kuro santykis, ir išmetamųjų dujų emisijos sąlygas Variklio sistema siekiant padidinti transporto efektyvumą, taupyti energiją ir mažinti išmetamųjų teršalų kiekį.

2. Dėl Dėžė:

Tai daro puikus jausmas, saugus vairavimas, kai jūsų automobilis yra slydimo ar sunku pereiti.Šis diagnostikos skaitytuvas gali suprasti problemas, atlikti per svarstymą kodais Perdavimo sistema, arba patikrinti jo sveikatos būklė per live duomenų peržiūra.

3. ABS Sistemos:

Diagnozavimas ABS problema visada turėtų pradėti su apžiūra, visas stabdžių dalys, kitą, jums reikės priimti ABS kodus pasakyti kur problema yra, ir tai, ką šis skeneris, kaip ir jūs.

4. Už SRS Sistemos:

SRS, saugos kėdutės, yra sudaryta smūgio davikliai, valdymo modulis, ir oro pagalvės save, ir šis diagnostikos prietaisas gali aptikti kiekvieną elektroninių parametras patikrinti jo sveikatos būklę.

Penkis Dažniausiai Naudojamus Paslaugos Prieinamos

1. Naftos Naujo:

Ji taip pat leido su naftos paslaugų ir lempos iš naujo mechanizmo funkcija, kuri užtikrina, kad transporto priemonės variklis yra prižiūrimas savo teisėtą sveikas savarankiškai.

2. SAS iš Naujo:

Jis padeda išvalyti sugedusi vairo kampo daviklis prisiminimus ir vaidina svarbų vaidmenį vairo kampo daviklio kalibravimas.

3. EPB Paslaugos:

Iš naujo stabdžių trinkelės, po remonto elektroninio stovėjimo stabdžio sistemos done.By naudodami šią sistemą, stabdymo procesas, todėl daug paprasčiau ir lengviau.

4. PSSS Paslaugos:

Atrodo iki padangų jutiklis Id iš automobilio ECU, ir atlieka PSSS programavimo ir atkurti tvarką po padangų davikliai pakeisti.

5. Droselio Pritaikymas:

Inicijuoti sklendės, pavaros į numatytąjį valstybės reguliavimo sklendės (arba tuščiosios eigos variklio) operacijų tiksliai.

Akumuliatoriaus Įtampa Funkcijų

Šį meniu galite matyti realaus laiko diagrama akumuliatoriaus įtampa automobilio.

Visą OBD2 Funkcijų

Šis skeneris palaiko visus 10 bandymo režimus OBD-II automobiliai, kurie yra puiki kasdien remonto darbus.Lentelėje aprašoma, siekiant kiekvienas režimas: 1. Prašyti Dabartinės Pavaros Diagnostiniai Duomenys 2. Prašymą Pavaros Freeze Frame Duomenys 3. Prašymas Su Išmetamųjų Teršalų Kiekiu Susijusių Diagnostinius Gedimų Kodus 4. Trynimo/Reset Teršalų-Diagnostinės Informacijos 5. Prašymą Deguonies Jutiklių Stebėsenos Bandymų Rezultatai 6. Prašymą Dėl Valdybos Stebėsenos tyrimo Rezultatus Konkrečių Stebėti Sistemos 7. Prašymas su išmetamųjų Teršalų kiekiu Susijusių Diagnostinius gedimų Kodus Aptikta Per Dabartinę arba Paskutinę Baigtas Vairavimo Ciklo 8. Prašymą Kontrolė borto Sistemos Bandymo ar Komponentas 9. Prašymą, Informacija Apie Transporto Priemonę 10. Prašymas su išmetamųjų Teršalų kiekiu Susijusių Diagnostinius gedimų Kodus su Nuolatinio Statuso

55 Palaikomi Automobilių Markių,

PRADĖTI CRP129X turi plačias suderinamumo normas su kelių rūšių iš OBD2 variklinių transporto priemonių.Skaitytuvas veikia gana daug, bet automobilis nuo 1996 m. ir pirmyn, kol automobilis turi 16-pin OBD-II jungtis: Azijos: Acura, Daewoo, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Nissan GT-R", "Samsung", Subaru, Suzuki, Toyota, Tlisuzu Europos: Abarth", "Alfa Romeo, Audi, BMW, Bugatti, Dacia, Es Ford", "Fiat", "Jaguar", "Lancia", " Mercedes, Mini, Opel, Peugeot, "Porsche, Renault, Saab, Seat, Skoda, Smart, Sprinter, Landrover, Citroen, Volvo, VW, Vauxhall JAV: Buick, Cadillac, Chevrolet, Dodge, Ford, GM, Chrysler, Jeep, Lincoln Pietų Amerikoje: GMSA Australija: As Ford", " Holden

DAIS Libraty

Galite rasti Gedimo kodo apibrėžimas DAIS bibliotekos meniu.

AutoVIN Technologija

Diagnostikos priemonę, suteikiančias su AutoVIN technologija, kuri reiškia, kad jis bus automatiškai skaityti ir saugoti savo automobilio VIN numerį, vienas prisilietimas.Ji iš karto identifikuoja jūsų automobilį, ir jums nereikia įvesti metai, modelis, variklis ir kt.savo automobilį.

Palaikomos Kalbos

Anglų, Ispanų, Prancūzų, Vokiečių, Italų, Rusų, Portugalų, Japonų, Korėjiečių,

Automatinio Tikrinimo Ataskaitoje, Įkelta

Gali kilti tam tikrų problemų, kurios būtų ne tik savo supratimo lygį, o nustatant transporto priemonės.PRADĖTI CRP129X leidžia jums išsaugoti Inspektavimo Ataskaitą ir perduoti duomenis į Debesis Serverio, ar net spausdinti duomenimis per PC.Patikrinimo Ataskaitą sudaro dvi dalys: 1.Informacija apie transporto priemonę (Metai, Markė, Modelis, VIN, Variklio Dydžio, Hodometro, Transporto priemonės Programinės įrangos Versija, Diagnostikos programos Versiją, Diagnostikos Kelią) 2.Patikrinimo Rezultatą Taigi, jei norite, kad jūsų mechanikas suprasti, apie esamą problemą ranka, tada jūs galėsite į ją paaiškinti detaliau.O ne imtis papildomų rūpesčių ir painių dalykų, jūs lengvai galėsite vertus, diagnostika ataskaitą, kas susiję.Jie būtų pažvelgti į visa tai, ir tuomet suprasti, apie ką turėtų būti padaryta.

Atnaujinti ir Garantija

Šis OBD2 skaneris ateina with12 mėnesių garantija jokio kokybės problemas.Jis siūlo bent kartą Gyvenime nemokamas atnaujinimas Internetu.

Žymos: launch x431 crp129x, obd2 skaneris, launch x431, alldata auto remontas programinė įranga, creader crp129x, 2 guoba, automobilių diagnostikos aparatūra, pradėti, Automobilių remontas įrankis, launch x431 easydiag 4.

 • Aparatinės Įrangos Versija: pradėti skaitytuvas
 • Programinės Įrangos Atnaujinimas: Taip
 • Programinės Įrangos Versija: obd2 skaneris
 • Kalbos: Ispanų
 • Elemento Tipas: Kodas Skaitytojai & Scan Įrankiai
 • Specialios Funkcijos: Wifi
 • Sertifikavimo: CE
 • Prekės Pavadinimas: pradėti
 • Kilmės: KN(Kilmės)
Papildoma informacija